40 Вт 1064 нм CW односмуговий лазерний діод
Ми постачаємо 40 Вт 1064 нм CW односмуговий лазерний діод. Він має пакет CS Mount з однією планкою, встановленою в основі, яка має високу надійність, високу стабільність і тривалий термін служби. Окрім цієї потужності, ми також маємо однобарвний діодний лазер потужністю 10 Вт, 15 Вт, 20 Вт, 40 Вт, 50 Вт, 80 Вт, 100 Вт. Якщо ви хочете інші форми упаковки, ми також можемо надати. Суш як: TO Mount, C-Mount, F-Mount. Все залежить від вас.
особливості:
1064 нм, 40 Вт
Лазерна діодна шина високої потужності з охолодженням CS-Mount
Низька дивергенція
Висока надійність
Кондуктивний охолоджений пакет CS Bar
Застосування:
Медикаментозна терапія
Абляція
Гравірування
Обробка поверхні
Спектроскопія
Маркування
Накачування
Дистанційне зондування

Малювання

Технічний паспорт
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 1064 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±5 нм |
| Вихідна потужність | 40W |
| Спектральна ширина FWHM | <5nm |
| Режим поляризації | TE |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 50A |
| Пороговий струм Ith | 7A |
| Робоча напруга Vop | 2V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 40% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 градусів |
| Температурний коефіцієнт | ~0,3 нм/градус |
Популярні Мітки: 40w 1064nm cw single bar laser diode постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










