15 Вт 975 нм 976 нм 980 нм оптоволоконний діодний лазер
15 Вт 975 нм/976 нм/980 нм оптоволоконний діодний лазер досягається шляхом перетворення асиметричного випромінювання від мікросхеми лазерного діода у вихідне волокно з малим діаметром серцевини за допомогою спеціальної мікрооптики.
Універсальна інтеграція: оптоволоконний-формат дозволяє легко інтегрувати в різні системи, від виробничих машин до медичних пристроїв, з мінімальними вимогами до вирівнювання.
Особливість:
Волокно з числовою апертурою 0,22 NA
Діафрагма 105 мкм
Оптоволоконний з’єднувач CO/ST/SMA на ваш вибір
Висока надійність
Серія модулів використовує технологію з’єднання діодів, яка може забезпечити довгострокову-надійну роботу діода; У той же час стабільне та надійне постачання мікросхем забезпечує довгострокову-надійність продуктів


Малювання
![product-1-1 {68]2053`9%WROSR[96KR$N](/Content/upload/201998745/201907241612472132641.png)
Технічний паспорт
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 976 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність | 15W |
| Спектральна ширина FWHM | Менше або дорівнює 7 нм |
| >90% потужності | 0,15 NA |
| Ефективність схилу | Більше або дорівнює 1,8 Вт/А |
| клітковина | |
| Радіус вигину волокна | >30 мм |
| Діаметр сердечника/оболонки/буфера волокна | 105 мкм/125 мкм/250 мкм |
| Числова апертура волокна | 0,22NA |
| Оптоволоконний роз'єм | CO/ST/SMA |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | Менше або дорівнює 11,5 А |
| Пороговий струм Ith | Менше або дорівнює 0,9 А |
| Робоча напруга Vop | Менше або дорівнює 3,7 В |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 55 градусів |
| Температура зберігання | -30-70 градусів |
Популярні Мітки: 15 Вт 975 нм 976 нм 980 нм оптоволоконний діодний лазер постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова торгівля, зроблено в Китаї










