Мікроканальний діодний лазерний стек
Націлена на вимоги ринку епіляції, серія діодних лазерів містить новий дизайн та інноваційну технологію для досягнення переваг високої оптичної-ефективності електричного перетворення, високої щільності потужності, тривалого терміну служби та низького енергоспоживання. Його якість і надійність дозволяють клієнтам диференціювати продуктивність своїх систем видалення волосся для ринку естетики, а також обслуговування ринку медичних застосувань
Особливість:
Висока вихідна потужність 500 Вт, стандартна довжина хвилі 808 нм
Режим роботи CW, робоча температура 22~28 градусів
Німеччина лазерна планка, висока надійність і стабільність
Невеликий зазор між лазерними планками

Технічний паспорт:
Артикул: WC808VS500
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Режим роботи | CW |
| Водний канал | Мікроканал |
| Вихідна потужність на бар | 100W |
| Кількість барів | 5 |
| Швидка дивергенція осі | ~38 град |
| Повільна дивергенція осі (FWHM) | ~12 град |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 95~110A |
| Пороговий струм Ith | 18~20A |
| Робоча напруга Vop | 10.8-12V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 45~48% |
| Теплові | |
| Робоча температура (без конденсації) | 15~30 градусів (без конденсації) |
| Температура зберігання (без конденсації) | 0-55 градусів (без конденсації) |

Популярні Мітки: мікроканальний діодний лазерний стек постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










