80 Вт 1064 нм лазерний діод CS з одним смугою
80 Вт 1064 нм CS Single Bar Diode Laser — це високопотужні напівпровідникові лазери (лазерні діоди), що містять одновимірний масив випромінювачів із широкою зоною або, альтернативно, підматриці, що містять 10–20 вузьких смуг. Зазвичай вони містять від 20 до 50 випромінювачів, кожен з яких має ширину, наприклад, 100 мкм.
Лазерне світло, яке випромінює цей пристрій, є невидимим і шкідливим для людського ока. Уникайте дивитися прямо на вихід волокна або на колімований промінь уздовж його оптичної осі, коли пристрій працює. Під час роботи необхідно носити відповідні лазерні захисні окуляри.

Огляд
особливості:
Пасивний охолоджувач типу CS
Висока яскравість і висока надійність
Рівномірний профіль променя
Вузький спектр
застосування:
Друк
Медика
Накачування колімованим твердотільним лазером
Безпосереднє застосування, наприклад обробка матеріалів

Технічний паспорт:
Номер позиції: CC1064DL80
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 1060 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±5 нм |
| Режим роботи | CW |
| Вихідна потужність | 80W |
| Швидка дивергенція осі (FWHM) | 35 град |
| Повільна дивергенція осі (FWHM) | 8 град |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 88A |
| Пороговий струм Ith | 5A |
| Робоча напруга Vop | 1.5~2V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 60% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 ступінь |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | -0.3 нм/градус |
Малювання:

Популярні Мітки: 80w 1064nm cs single bar діодний лазер постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










