Високопотужна діодна лазерна матриця
Висока потужність: високопотужна діодна лазерна матриця може досягти більшої загальної вихідної потужності, об’єднавши декілька лазерних блоків разом.
Ефект низької посмішки: високопотужна діодна лазерна матриця має характеристики ефекту слабкої посмішки, що означає, що лазерний промінь може підтримувати невелике спотворення хвильового фронту під час поширення для забезпечення якості променя.
Висока надійність: високопотужна діодна лазерна матриця має розумну конструкцію та компактну структуру та може підтримувати стабільний робочий стан у різних застосуваннях. Вони підходять для промисловості, наукових досліджень, медицини та інших галузей
Особливість:
Німеччина лазерна планка 6 барів, 10 барів, 12 барів
Він використовується для ремонту та заміни наконечників для видалення волосся багатьох марок.
довжина хвилі 808 або комбінована довжина хвилі 755 нм, 808 нм і 1064 нм.

Технічний паспорт
Артикул: WC808VS600
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Режим роботи | QCW |
| Вихідна потужність на бар | 60W |
| Кількість барів | 10 |
| Швидка дивергенція осі (FWHM) | 38 град |
| Повільна дивергенція осі (FWHM) | 12 град |
| Електричний | |
| Робочий струм | ~50A |
| Пороговий струм | ~10A |
| Робоча напруга | ~18V |
| Ефективність перетворення | ~50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20~30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 градусів |
Креслення упаковки

Популярні Мітки: потужні діодні лазерні матриці постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










