Опис
10-барна діодна лазерна матриця
Опис товару
особливості
Діодна лазерна матриця із захисним вікном.
Просте водяне охолодження без високого тиску і якісна вода.
808 нм одна довжина хвилі або потрійна комбінована довжина хвилі
Рівномірний розподіл енергії
Інноваційна технологія Laser Collimated Technology робить енергію більш концентрованою
Використовуйте поради:
Фактичний потік води через лазер більше або дорівнює 4,5 л/хв;
Термінал використовує клієнта для заміни фільтра протягом 6 місяців, щоб забезпечити нормальний потік води та гарантувати, що лазер працює при безпечній температурі.


Технічний паспорт
Артикул: WC781VS600
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 755 нм, 808 нм, 1064 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність на бар | 60W |
| Кількість барів | 10 |
| Ширина імпульсу | Менше або дорівнює 400 мс |
| Робочий цикл | Менше або дорівнює 40% |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | ~50A |
| Пороговий струм Ith | ~10A |
| Робоча напруга Vop | ~19V |
| Ефективність перетворення електроенергії | ~50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20~30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 ступінь |
Розмір креслення:

Популярні Мітки: 10 бар діодних лазерних матриць постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










