200 Вт 940 нм оптоволоконний діодний лазер
Основні компоненти оптоволоконного діодного лазера потужністю 200 Вт і 940 нм
Збірний матеріал підкладки з нітриду алюмінію із золота та олова з його високою теплопровідністю, коефіцієнтом теплового розширення та відповідністю мікросхем, перевагами високої надійності широко використовуються в упаковці мікросхем лазерних діодів;
Фокусуюча лінза може точно з'єднати колімовані та згруповані світлові плями з вихідним волокном джерела накачування;
Оптичне волокно з покриттям передає лазерну енергію в середовище підсилення для досягнення функціональної потужності волоконного лазера.
Особливість:
Вихідна-волоконна потужність 200 Вт
Довжина хвилі 940 нм, серцевина волокна 200 мкм
Компактний дизайн, зручний у використанні
Спрощена, ефективна оптична система
застосування:
Обробка матеріалу
Промислове застосування

Специфікація:
Номер позиції: FC940DL200
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 940±10 нм |
| потужність | 200W |
| Спектральна ширина FWHM | 5 нм |
| Ефективність схилу | 15W/A |
| клітковина | |
| Серцевина волокна/обшивка/буфер | 200 мкм/220 мкм/320 мкм |
| Числова апертура волокна | 0,22NA |
| Довжина волокна | 1.5m |
| Електричний | |
| Робочий струм | 13A |
| Робоча напруга | 34V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 40% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 55 градусів |
| Температура зберігання | -20-70 градусів |
| Довжина хвилі Темп. Коефіцієнт | ~0,3 нм/градус |
Малювання:

Популярні Мітки: 200 Вт 940 нм оптоволоконний діодний лазер постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










