Односмуговий діодний лазер 780 нм потужністю 60 Вт
780 нм 60 Вт одинарний діодний лазер, склеювання лазерної матриці в кріпленні типу CS; Між кристалом і радіатором додається підкріплення з CTE-, яке слугує буферним шаром. Діодна шина з’єднана з кріпленням CuW за допомогою золотого/олов’яного припою, який встановлено на мідному радіаторі, що виконує роль сторони P-. Сторона N- дротом з’єднана зі стороною P-. Типова вихідна потужність становить 60-300 Вт у режимі CW або QCW, що робить його придатним для твердотільного-накачування, обробки матеріалів із прямим діодом, медицини, репрографії та освітлення.
особливості:
Потужність може бути 40 Вт, 60 Вт, 80 Вт, 100 Вт
Стандартний пасивний кулер типу CS із лазерною діодною планкою шириною 10 мм
З FAC доступна швидка дивергенція осі (FWHM) 1 град
Основне застосування:
Друк
Медичний
Накачування колімованим твердотільним лазером
Безпосереднє застосування, наприклад обробка матеріалів

Технічний паспорт
Артикул: CC780DL60
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 780 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±5 нм |
| Вихідна потужність | 60W |
| Режим роботи | CW |
| Номер випромінювача | 19 |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 60A |
| Пороговий струм Ith | 10.5A |
| Робоча напруга Vop | 1.85V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 52% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 градусів |
| Температурний коефіцієнт | ~0,3 нм/градус |
Малювання

Популярні Мітки: 780nm 60w single bar діодний лазер постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










