Опис
808 нм 720 Вт QCW 6 смуг лазерний діод G-Stack
особливості:
Кондуктивне охолодження
6 батончиків G-Stack
Режим роботи: QCW
Дизайн для військових, насосних і друкарських застосувань

Технічний паспорт:
Номер позиції: CC808HA720
Назва товару: 720 Вт 808 нм QCW охолоджений горизонтальний стековий діодний лазер
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808±3 нм |
| Вихідна потужність | 720W |
| Кількість барів | 6 |
| Режим роботи | QCW |
| Швидка дивергенція осі (FWHM) | 40 град |
| Повільна дивергенція осі (FWHM) | 10 град |
| Спектральна ширина FWHM | 6 нм |
| Частота | <100Hz |
| Ширина імпульсу | <400us |
| Робочий цикл | <2% |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 160A |
| Пороговий струм Ith | 25A |
| Робоча напруга Vop | 12V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | -45-+60 ступінь |
| Температура зберігання | -55-+85 ступінь |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | -0.3 нм/ |
Креслення упаковки:

Популярні Мітки: 808nm 720w qcw 6 барів g-stack лазерний діод постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










