Діодний лазер на 300 Вт
Діодний лазер потужністю 300 Вт широко використовується для видалення волосся. Довжина хвилі цього діодного лазера становить 808 нм. Довжина хвилі 808 нм забезпечує глибоке проникнення у волосяний фолікул з високою середньою потужністю, високою частотою повторення для швидкого лікування. 808 нм має помірний рівень поглинання меланіну, що робить його безпечним для темних типів шкіри. Його здатність глибоко проникати в опуклість і цибулину волосяного фолікула, а помірна глибина проникнення в тканини робить його ідеальним для лікування рук, ніг, щік і бороди.
застосування:
◆ Ручка машини для видалення волосся
◆ Ручка косметичної машини


Специфікація:
| Оптичний | |
| Довжина хвилі | 808 нм |
| Режим роботи | QCW |
| Вихідна потужність на бар | 100W |
| Кількість барів | 3 |
| Відстань між штрихами | 3,4 мм |
| Швидка дивергенція осі | ~38 град |
| Повільна дивергенція осі | ~12 град |
| Ширина імпульсу | 10-400 мс |
| Робочий цикл | 1-40% |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 95-100A |
| Пороговий струм Ith | 17-25A |
| Робоча напруга Vop | 5.5-6V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 40% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15~30 градусів (без конденсації) |
|
Температура зберігання |
0-55 градусів (без конденсації) |
Інші моделі доступні на ваш вибір, будь ласка, зв'яжіться з нами вільно

Популярні Мітки: Постачальники діодних лазерних стеків 300 Вт, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










