2400 Вт 808 нм горизонтальний стековий діодний лазер
12-Стрічковий діодний лазер із кондукційним охолодженням і вихідною потужністю QCW (QCW) до 2400 Вт є чудовим рішенням для екологічно чистих застосувань, таких як перекачування, нагрівання та стерилізація. Невеликий крок стрижнів забезпечує високоінтегровану та ефективну конструкцію модуля для промислових, медичних та інших застосувань.
Особливість
>20,000 годин MTTF
Вузька ширина спектру 6 нм
Робочий цикл 2% Частота 100 Гц
Компактна конструкція для наскрізного укладання
застосування
Медичне та естетичне використання
Обробка матеріалу
Промислове застосування
Наукові дослідження

Технічний паспорт:
Номер позиції: CC808HA2400
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі λ Додатково 1 | 808 нм±5 нм |
| Центральна довжина хвилі λ Додатково 2 | 805/808/812 нм±2 нм |
| Вихідна потужність | 2400W |
| Кількість барів | 12 |
| Режим роботи | QCW |
| Бар Пітч | 0.48 мм |
| Швидка дивергенція осі (FWHM) | 50 град |
| Повільна дивергенція осі (FWHM) | 10 град |
| Спектральна ширина FWHM | 6 нм |
| Ширина імпульсу | 400 нас |
| Частота | 100 Гц |
| Робочий цикл | 2% |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 200A |
| Пороговий струм Ith | 25A |
| Робоча напруга Vop | 24V |
| Теплові | |
| Випробувальна температура | 60 градусів |
| Температура зберігання | -55~+85 ступінь |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | 0.3 нм/градус |
Креслення упаковки:

Популярні Мітки: 2400 Вт 808 нм горизонтальний стек діодний лазер постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










