Лазерний горизонтальний масив 2000 Вт 803 нм QCW
високопотужні лазерні діодні масиви спеціально для тривалої експлуатації в квазі-CW додатках. Ці масиви мають нову епітаксіальну конструкцію пластин, яка використовує велику оптичну порожнину і упакована за допомогою припою AuSn і тепловідводів, підібраних CTE.
Він віддається діапазонам довжин хвиль 80x і 88x, що працюють зі швидкістю 100-300 Вт на бар. Надійні робочі точки визначені для різних застосувань, включаючи пошук дальності (термін служби продукту менше 1 мільярда пострілів) та промислову обробку (термін служби продукту перевищує 20 мільярдів пострілів).
Технічний паспорт:
Номер товару: CC803HA2000
| Оптичні | |
| Довжина хвилі центру | 803±5нм |
| Вихідна потужність | 2000 Вт |
| Кількість барів | 10 |
| Режим роботи |
QCW |
| Швидка дивергенція осі (FWHM) | 40Дег |
| Повільна розбіжність осі (FWHM) | 10Дег |
| Спектральна ширина FWHM |
6нм |
| Частота | 25 Гц |
| Ширина імпульсу | 400us |
| Електромонтаж | |
| Iop робочого струму | 200А |
| Пороговий струм Ith | 25А |
| Робоча напруга Воп | 10В |
| Теплової | |
| Тестова температура | 60 °C |
| Температура зберігання | -55-+85°C |
| Температурний коефіцієнт довжиною хвилі | 0,3 нм/°C |
Креслення упаковки:
Популярні Мітки: 2000w 803nm qcw лазерний горизонтальний масив постачальники, виробники Китай, завод, оптом, вироблені в Китаї










