Діодний лазер із потрійною довжиною хвилі 32 бари
Діодний лазер із потрійною довжиною хвилі 32 бари компанії Brandnew Technology має високу потужність, довгий термін служби, повну довжину хвилі та багато стилів. Персоналізовані продукти можна адаптувати відповідно до різних потреб клієнтів: безперервна вихідна потужність коливається від кількох ват до ста ват для плитки, до кіловата для ряду плиток; Вихідна потужність QCW від кількох сотень ват до кількох кіловат.

Огляд
Особливість:
Невеликий крок між рядками для збільшення яскравості
Вимоги до низького тиску та витрати води
Висока оптична потужність QCW 100 Вт/бар
Гарантія якості 20 місяців
Компактний дизайн, який легко інтегрувати
застосування:
Звужуйте великі пори
Ручка б'юті машинки
Видалення пігменту
Видалення шовку червоної крові
Лазерна епіляція

Технічний паспорт
Товар №: WC781VS1920
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 755/808/1064 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Кількість барів | 32 |
| Режим роботи | QCW |
| Вихідна потужність | 1920W |
| Швидка дивергенція осі (FWHM) | 38 град |
| Повільна дивергенція осі (FWHM) | 12 град |
| Ширина імпульсу | <200ms |
| Частота | 1 Гц |
| Електричний | |
| Робочий струм | <53A |
| Пороговий струм | 10A |
| Робоча напруга | 58V |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20~30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 ступінь |
| Охолоджуюча рідина | Дистильована вода |
| Швидкість потоку | 8 л/хв |
| Максимальний вхідний тиск | 350~500 кПа |
| Температура води (без конденсації) | 23-27 градусів |
| Відфільтровані частинки води | <20μm |
Креслення упаковки

Популярні Мітки: потрійна довжина хвилі 32 бар діодний лазерний стек постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










