Alma Diode Laser Stack Lasertel T6
Особливість
12 лазерних планок, наша лазерна планка імпортується з Німеччини
Центральна довжина хвилі 808 нм, вихідна потужність 1200 Вт
Пакет Ausn
Невеликий зазор між лазерними смугами,<10um filtered="" water="" particles="">10um>
Спеціальний дизайн для епіляційної машини Alma
застосування
Лікування акне
Безболісне видалення волосся назавжди
Лазерне зміцнення поверхні
Наукове дослідження
Процедура ремонту
>Варіант A: Надішліть стару зламану ручку на наш завод. Ми виконаємо процес перевірки, ремонту, чищення тощо. Потім надішлемо вам нову ручну деталь.
>Варіант Б: виміряйте стос і переконайтеся, що отвір для водопровідної труби та отвір для гвинта розташовані. Потім натисніть кнопку нижче, щоб придбати готовий стек, який відповідає вашій старій ручній частині.
Технічний паспорт
Номер товару: WC808VS1200
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність на бар | 100W |
| Кількість барів | 12 |
| Режим поляризації | TE |
| Розмір випромінювача | 10х13,2 мм |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 100A |
| Пороговий струм Ith | 20A |
| Робоча напруга Vop | 24V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 50 відсотків |
| Теплові | |
| Робоча температура | 25 градусів |
| Температура зберігання | -40-80 ступінь |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | 0.3 нм/градус |
Креслення упаковки
Популярні Мітки: alma diode laser stack lasertel t6 постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










