Опис
Лазерний стек для ремонту ADELA
Особливості:
808 нм мікроканальна вертикальна решітка з водяним охолодженням
Робота CW, висока вихідна потужність
Спектральна ширина:&л; 5 нм
Висока надійність, висока ефективність
Модульна та компактна конструкція для легкої інтеграції
Упакований 10-мм лазерний діод

Специфікація
Номер товару: WC808VS600
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Вихідна потужність на бар | 100W |
| Кількість барів | 6 |
| Ширина імпульсу | ≤400 мс |
| Робочий цикл | ≤40% |
| Електричні | |
| Робочий струм Iop | ~100A |
| Пороговий струм Ith | ~10A |
| Робоча напруга Vop | ~12V |
| Ефективність перетворення електроенергії | ~50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20~30℃ |
| Температура зберігання | 0-55℃ |
Малювання
![{]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Лазерний стек інших брендів також можна замінити

Популярні Мітки: лазерний стек для ремонту adela постачальники, виробники Китай, фабрика, оптом, зроблено в Китаї










