Опис
800 Вт 808 нм мікроканальний діодний лазерний стек
Опис товару
800 Вт 808 нм діодний лазерний стек — це лазерні діоди з мікроканальним охолодженням. Мікроканальні охолоджувачі на основі міді давно зарекомендували себе як високоефективний засіб охолодження потужних діодних лазерів.
Особливості
Дизайн мікро{0}}каналів; Висока пікова потужність
Високий цикл навантаження
Захист від корозії
Технологія пакування твердого-припою
застосування
1.Медичний
2.Естетичний
3. Догляд за шкірою
4. Видалення татуювань
5. Видалення волосся


Технічний паспорт
Номер позиції: WC808VS800
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність на бар | 100W |
| Кількість барів | 8 |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 100A |
| Пороговий струм Ith | 20A |
| Робоча напруга Vop | 16V |
| Теплові | |
| Робоча температура | 25 градусів |
| Температура зберігання | -40-80 градусів |
Популярні Мітки: 800 Вт 808 нм мікроканальний діодний лазерний стек постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










