Опис
BNT800 808nm 800W діодний лазерний стек
Вертикальні штабелі з водяним охолодженням серії VS (QCW)
Technology Технологія складання твердих припоїв AuSn, вища надійність
Стандартна конфігурація та пакет дизайну замовника
◆ Оптимізована ефективність перетворення ОЕ

Паспорт даних
Пункт No: WC808VS800
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Допуск довжини хвилі | ± 10 нм |
| Вихідна потужність на бар | 50 Вт / бар |
| Кількість барів | 16 |
| Ширина імпульсу | ≤400 мс |
| Робочий цикл | ≤40% |
| Електрична | |
| Робочий струм Iop | ~45A |
| Пороговий струм Ith | ~10A |
| Робоча напруга Vop | ~28V |
| Ефективність перетворення енергії | ~50% |
| Теплова | |
| Робоча температура | 20~30℃ |
| Температура зберігання | 0-55℃ |
Малювання
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Популярні Мітки: bnt800 808nm 800w діодний лазерний стек постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова торгівля, виготовлені в Китаї










