Лазерний діод ADSS 755 808 1064 нм
Особливості:
3 різні довжини хвилі (755 нм+808 нм+1064 нм)
Також доступна одна довжина хвилі.
Пайка Ausu забезпечує високу надійність.
10 барів, кількість барів можна налаштувати.
Стандартний розмір, спеціальний дизайн для більшості китайських машин для епіляції та ремонту та заміни.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться зі мною вільно! (Електронна пошта:info@brandnew-china.com)


Лист даних
Номер товару: WC781VS600
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 755 нм/808 нм/1064 нм |
| Допуск до довжини хвилі | ±10 нм |
| Робочий режим | QCW |
| Вихідна потужність на бар | 60W |
| Кількість барів | 10 |
| Швидке розходження осі (FWHM) | 38 град |
| Повільне розходження осі (FWHM) | 12 град |
| Ширина імпульсу | ≤400 мс |
| Робочий цикл | ≤40% |
| Електричні | |
| Робочий струм | ~50A |
| Пороговий струм | ~10A |
| Робоча напруга | ~18V |
| Ефективність перетворення | ~50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20~30℃ |
| Температура зберігання | 0-55℃ |
| інші | |
| Охолоджуюча рідина | Дистильована вода |
| Швидкість потоку/бар | 4~6 л/хв |
| Максимальний тиск на вході | 350~500 кПа |
| Температура води (без конденсату) | 23~27℃ |
| Відфільтровані частинки води | & lt; 20 мкм |
Малювання пакета

Ремонтні послуги:
Якщо у вас є базові навички складання, ви можете замовити наш лазерний стек безпосередньо.
Якщо ні, ви можете надіслати ручку нам, збірка безкоштовна, вам потрібно лише оплатити вартість лазерної стеки та доставки.
Ласкаво просимо зв'язатися з нами для отримання додаткової інформації:info@brandnew-china.com
Популярні Мітки: 755 808 1064nm adss лазерний діод постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова, зроблено в Китаї










