Опис
12 бар діодний лазерний стек
Ключові особливості:
12 барів, 60 Вт на бар, всього 720 Вт
Типова довжина хвилі: 808 нм; 3 довжини хвилі суміш 755 808 1064 також доступна
Каркас стандартного розміру. Він також може бути налаштований користувачами
Лазерні чіпи з Німеччини та США
Висока ефективність, низькі розбіжностіМакро-канал, вода охолоджується
Гарантія якості - 18 місяців. Жодного пострілу: > 50 мільйонів
Спеціальна конструкція для нанесення видалення волосся

Аркуш даних
Номер елемента:WC808VS720
Назва елемента: 720W 808nm вода з водяним охолодженням вертикальний стек діод лазер
| Оптичні | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Похибка довжини хвилі | ±10 нм |
| Робочий режим | QCW (кількість кадрів) |
| Вихідна потужність | 720Вт |
| Кількість смуг | 12 |
| Швидка розбіжність осі (FWHM) | 38Деґ |
| Розбіжність повільної осі (FWHM) | 12Деґ |
| Ширина імпульсу | ≤ 400ms |
| Обов'язок циклу | ≤40% |
| Електромонтаж | |
| Робочий струм Iop | 50A ~ 60A |
| Граничне значення поточного I-го | 10А |
| Робоча напруга Vop | 22В |
| Ефективність перетворення електроенергії | 50% |
| Теплової | |
| Робоча температура | 20~30°C |
| Температура зберігання | 0-55°C |
| Інші | |
| Теплоносія | Дистильована вода |
| Швидкість потоку/смуга | 4 ~ 6 л / хв |
| Максимальний вхідний тиск | 350 ~ 500kPa |
| Температура води (без конденсату) | 23 ~ 27 ° C |
| Фільтровані частинки води | <> |
Малюнок пакета

Популярні Мітки: 12 бар діодний лазерний стек постачальників, виробники Китай, завод, оптова торгівля, зроблено в Китаї










