20-барний діодний лазерний стек для Венери
Особливість
20 лазерних планок, наша лазерна планка імпортується з Німеччини
Центральна довжина хвилі 808 нм
Пакет Ausn
Спеціальна конструкція апарата для видалення волосся Venus
Процедура ремонту
>Варіант A: Надішліть стару зламану ручку на наш завод. Ми виконаємо процес перевірки, ремонту, чищення тощо. Потім надішлемо вам нову ручну деталь.
>Варіант Б: виміряйте стос і переконайтеся, що отвір для водопровідної труби та отвір для гвинта розташовані. Потім натисніть кнопку нижче, щоб придбати готовий стек, який відповідає вашій старій ручній частині.
Технічний паспорт
Номер позиції: WC808T2000
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність на бар | 100W |
| Кількість барів | 20 |
| Режим поляризації | ТЕ |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 100A |
| Пороговий струм Ith | 25A |
| Робоча напруга Vop | 29V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 25 градусів |
| Температура зберігання | -40-80 ступінь |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | 0.3 нм/градус |
Креслення упаковки

Популярні Мітки: 20-барний діодний лазерний стек для венери постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










