Макроканал 10 смуг лазерного діода
Діодний лазер - найпопулярніша технологія видалення волосся. Діодний лазер — це машина, побудована з невеликих діодів і напівпровідників, яка принципово характеризується більшою довжиною хвилі, ніж інші. Він використовує світловий промінь для націлювання на певні ділянки шкіри з небажаним волоссям
Волосяний фолікул і містяться в ньому меланінові пігменти є хромофорами, тобто поглинають світлову енергію. Лазер випромінює промінь світла, який проходить через епідерміс і поглинається меланіном. Коли це відбувається, фолікули сильно нагріваються. Це тепло завдає їм шкоди з першого сеансу. Після досить багаторазового впливу (від 4 до 7 процедур) більшість волосяних фолікулів, що містяться в шкірі, повністю руйнуються.
особливості:
Вихідна потужність 500 або 600 Вт на ваш вибір
Одна довжина хвилі: 808 нм/подвійна довжина хвилі: 755 нм+808нм; 755 нм+1064нм;808 нм+1064нм/потрійна довжина хвилі: 755 нм+808нм+1064нм
Спеціальна конструкція для видалення волосся

Є без оболонки
Технічний паспорт
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність на бар | 50W/60W |
| Кількість барів | 10 |
| Ширина імпульсу | Менше або дорівнює 400 мс |
| Робочий цикл | Менше або дорівнює 40% |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | ~50A |
| Пороговий струм Ith | ~10A |
| Робоча напруга Vop | ~19V |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20 ~ 30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 градусів |
Малювання

Популярні Мітки: макро канал 10 барів стек лазерних діодів постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










