Опис
3 хвилі 10 смуг діодного лазера

Швидкі деталі:
808 нм: золотий стандарт довжини хвилі для всіх типів волосся
755 нм: особливо ефективний для світлого волосся, тонкого волосся
1064 нм: особливо ефективний для темної, засмаглої шкіри
Конструкція упаковки з твердого припою AuSn
Високий цикл навантаження, висока щільність енергії
Фільтрована вода, альтернативні охолоджуючі рідини
Невеликий крок, компактні розміри
Додаткова збірка оптичного хвилеводу з ущільнювачем
Додаткова швидка колімація

Технічний паспорт
Артикул: WC781VS600
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 755 нм/808 нм/1064 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність на бар | 50W/60W |
| Кількість барів | 10 |
| Ширина імпульсу | Менше або дорівнює 400 мс |
| Робочий цикл | Менше або дорівнює 40% |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | ~50A/60A |
| Пороговий струм Ith | ~10A |
| Робоча напруга Vop | ~19V |
| Ефективність перетворення електроенергії | ~50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20~30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 градусів |
Малювання

Популярні Мітки: 3 хвилі 10 смуг діодний лазерний стек постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










