Стек діодних лазерних стрижнів 1200 Вт для Stellelaser LD2
Набір діодних лазерних стрижнів потужністю 1200 Вт для Stellelaser LD2 — це набір лазерних діодів з макроканалом, які підходять як за якістю, так і за ціною. Конструкція стека діодних лазерних стрижнів потужністю 1200 Вт для Stellelaser LD2 є гнучкою і не потребує особливої води. Компанія Brandnew-laser вивчала стеки лазерних діодів протягом 10 років. Ми обговорюємо упаковку діодного лазера та дизайн лазерної стеки. Нарешті ми знайшли метод подолання спалювання стружки макроканальних стеків лазерних діодів і розробили високонадійні пакети лазерних діодів для видалення волосся.
особливості:
1. Діодний лазер з Німеччини
2. Потужність лазера від 300 Вт-1200Вт
3. Понад 10000 годин життя
4. Якість води не потрібна
5. Жорстка та м'яка пайка необов'язкова
6. Індивідуальний розмір установки
Технічний паспорт
Номер товару: WC781VS1200
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 755 нм 808 нм 1064 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Режим роботи | QCW |
| Вихідна потужність на бар | 100W |
| Кількість барів | 12 |
| Ширина імпульсу | Менше або дорівнює 400 мс |
| Робочий цикл | Менше або дорівнює 40 відсоткам |
| Електричний | |
| Робочий струм | ~100A |
| Пороговий струм | ~10A |
| Робоча напруга | ~18V |
| Ефективність перетворення | ~50 відсотків |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20~30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 ступінь |
| інші | |
| Охолоджуюча рідина | Дистильована вода |
| Швидкість потоку/бар | 4~6 л/хв |
| Максимальний вхідний тиск | 350~500 кПа |
| Температура води (без конденсації) | 23-27 градусів |
| Відфільтровані частинки води | <20μm>20μm> |
Креслення упаковки
Популярні Мітки: 1200 Вт стек діодних лазерних панелей для stellelaser ld2 постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










