1600 Вт 808 нм діодна лазерна матриця
Діодний лазер високої потужності з робочим режимом QCW – це високо-лазер із низькою температурою та надзвичайно компактною структурою. 1600Робоча потужність масиву діодних лазерів W 808 нм може становити 100 А з довжиною хвилі 808 нм, ширина імпульсу:<200ms and duty cycle <20%, fast axis divergence can reach 60Deg. 16bars 808nm diode laser stack operate power can be 1600W at the same time easy to adopt for clinical applications as well
Особливість
16 барів, 100 Вт на бар, 1600 Вт загалом
Висока ефективність, імпортований з Німеччини брусок
Температурний коефіцієнт довжини хвилі 0,3 нм/градус
Режим роботи QCW, видалення волосся безболісне

Технічний паспорт:
Товар №: WC808VS1600
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Вихідна потужність на бар | 100W |
| Кількість барів | 16 |
| Ширина імпульсу | Менше або дорівнює 200 мс |
| Робочий цикл | Менше або дорівнює 20% |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | ~100A |
| Пороговий струм Ith | ~20A |
| Робоча напруга Vop | ~32V |
| Ефективність перетворення електроенергії | ~50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 25 градусів |
| Температура зберігання | -55~85 градусів |
| Охолоджуюча рідина | Дистильована вода |
| Швидкість потоку/бар | 2,5~4 л/хв |
| Максимальний вхідний тиск | 350~500 кПа |
| Тиск води | 0,4 ~ 0,6 МПа |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | 0,3 нм/градус |
Малюнок упаковки:

Популярні Мітки: 1600w 808nm діодний лазерний масив постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










