Високопотужний волоконний діодний лазер із накачуванням
Огляд
особливості:
Оптоволоконний лазерний діод потужністю 300 Вт із волоконним сердечником 200 мкм
Компактний дизайн, стабільна вихідна потужність, висока потужність, висока ефективність і зручна упаковка
Надінтенсивне джерело інфрачервоного лазерного світла CW
Паралельний процес ущільнення, конструкція проти конденсації
Застосування:
Промислове застосування
Оптоволоконні лазерні діоди використовуються в різних промислових сферах, таких як лазерне різання, лазерне зварювання та лазерне маркування. Лазери можна використовувати для різання матеріалів, зварювання металу та маркування об’єктів постійним маркуванням. Вони також використовуються в ряді інших промислових застосувань, таких як друк, пакування та виробництво.

Абсолютні максимальні рейтинги можуть застосовуватися до Пристрою лише протягом короткого періоду часу. Вплив максимальних рейтингів протягом тривалого періоду часу або вплив вище одного чи кількох максимальних рейтингів може призвести до пошкодження або вплинути на надійність Пристрою.
Специфікація:
Номер позиції: FC976DL300
| Оптичний | Типове значення |
| Довжина хвилі | 976 нм |
| потужність | 300W |
| Спектральна ширина FWHM | 6 нм |
| Ефективність схилу | 18W/A |
| клітковина | |
| Радіус вигину волокна | >60 мм |
| Діаметр сердечника волокна | 200 мкм |
| Волокно NA | 0,22NA |
| Довжина волокна | 1.5-2m |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 19.5-21A |
| Робоча напруга Vop | 34-36V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 35 градусів |
| Температура зберігання | -20~55 градусів |
| Довжина хвилі Темп. Коефіцієнт | 0,35 нм/градус |
розмір:

Популярні Мітки: накачуваний високопотужний волоконний діодний лазер постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










