300 Вт 915 нм потужний волоконно-волоконний діодний лазер

Огляд товару:
Ці потужні 915 нм діодні лазерні модулі пропонують 300 Вт вихідної потужності з високою ефективністю, стабільністю та чудовою якістю променя. Ці продукти досягаються перетворенням асиметричного випромінювання від діодного лазерного чіпа у вихідне волокно з малим діаметром серцевини за допомогою спеціальної мікрооптики. Процедури перевірки та прогорання в усіх аспектах дають результат, щоб гарантувати кожному товару надійність, стабільність та тривалий термін служби.

Технічні характеристики:
Номер товару: FC915DL300
Назва товару: 300 Вт 915 нм волоконно-діодний лазер
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 915 ± 10 нм |
| Вихідна потужність | 300W |
| Робочий режим | CW |
| Спектральна ширина FWHM | GG lt; 5 нм |
| Ефективність нахилу | GG gt; 13 Вт / год |
| Клітковина | |
| Радіус вигину волокна | GG gt; 60мм |
| Довжина волокна / Діаметр куртки волокна | 1,5 м / 0,9 мм |
| Волокнисте ядро | 200um |
| Цифрова діафрагма волокна | 0,22NA |
| Волоконний з'єднувач | Голі |
| Електрична | |
| Робочий струм Iop | 20~22A |
| Пороговий струм Ith | 1A |
| Робоча напруга Vop | 31.5V |
| Ефективність перетворення енергії | ~45% |
| Теплова | |
| Робоча температура | 15~55℃ |
| Температура зберігання | -30-70℃ |

Популярні Мітки: Постачальники діодних лазерних волокон 915 нм з високою потужністю, виробники Китай, фабрика, оптова торгівля, виготовлені в Китаї










