Опис

100 Вт 976 нм пряма діодна лазерна система
Особливість:
- Діаметр пучка волокон: 200 мкм
-
plug{0}}and-play
-
Компактний розмір і легкість
-
Численні механізми захисту та-зручні для користувача
застосування:
- Найчастіше використовується для накачування волоконних-лазерів із легуванням ітербієм
- Обробка матеріалів
- Оборона та космонавтика
- Зварювання пластику
Пункт №:FC976DDL100
Назва товару: 100 Вт 976 нм пряма діодна лазерна система
| Модель продукту | FC976DDL100 |
| Характеристики оптики | |
| Вихідна потужність | 100W |
| Режим роботи | CW/QCW |
| Центральна довжина хвилі | 915±20 нм |
| Ядро волокна | 200 мкм |
| Частота модуляції | 5 кГц |
| клітковина | |
| Оптоволоконний роз'єм | SMA905 |
| Волокно NA | 0,22NA |
| Електричний | |
| Вхідна напруга | AC220V/50Hz/60Hz |
| Максимальне споживання електроенергії | 230W |
| Порт керування | RS232/DB25 |
| інші | |
| Розміри | 402мм*265мм*89мм |
Розмір лазера:


Популярні Мітки: Постачальники прямих діодних лазерних систем 100 Вт 976 нм, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










