Опис
976 нм волоконно-діодний лазер PD
Функції:
◆ Прицільний промінь
◆PD
◆ Термістор
| Промінь 976 нм | |
| Центральна довжина хвилі λ | 976 нм ±5 нм |
| Вихідна потужність | 10W |
| Спектральна ширина FWHM | 5 нм |
| Робочий струм Iop | 12A |
| Пороговий струм Ith | 0.5A |
| Робоча напруга Vop | 2V |
| Ефективність перетворення електроенергії | ~49% |
| Прицільний промінь/PD/термістор | |
| Центральна довжина хвилі λ | 650 нм ±10 нм |
| Вихідна потужність | 10 мВт |
| Робочий струм Iop | & lt; 100 мА |
| Робоча напруга Vop | & lt; 2,7 В |
| PD | & lt; 100 мкА |
| Термістор | 10kΩ (25°C) |
| Клітковина | |
| Радіус вигину волокна | & gt; 60 мм |
| Діаметр буфера | 250 мкм |
| Діаметр оболонки з волокна | 125 мкм |
| Діаметр серцевини волокна | 105 мкм |
| Числова апертура волокна | 0,15 NA |
| Волоконний роз'єм | FC/SMA905/ST |
| Довжина волокна | 1M |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15~55℃ |
| Температура зберігання | -30-70℃ |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | ~0,3 нм/℃ |
| Температура пайки свинцю, макс. 10 сек | 250℃ |

Популярні Мітки: 976 нм волоконно-зв'язаний діодний лазер Pd постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова, зроблено в Китаї










