Високопотужний 400 Вт 808 нм оптоволоконний діодний лазер
Оптоволоконний лазерний модуль потужністю 400 Вт 808 нм має високу ефективність зв’язку та яскравість, невеликий компактний розмір, просте керування температурою та герметичний корпус. Розрахований на волокно 200 мкм.
Цей компактний модуль забезпечує ідеальну стабільність, забезпечує стабільну потужність протягом тривалого часу завдяки точному вирівнюванню оптики та лазерного діода.
Модуль призначений для зниження сприйнятливості оптичних компонентів, що призводить до максимального збільшення оптичної ефективності та терміну служби.
Основні характеристики:
- Центральна довжина хвилі: 808 нм
- Допуск на довжину хвилі: ± 10 нм
- Вихідна потужність: 400 Вт
- Ядро волокна: 200 мкм

Специфікація
Артикул: FC808DL400
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність | 400W |
| Режим роботи | CW |
| клітковина | |
| Ядро волокна | 200 мкм |
| Довжина волокна | 1.5m |
| Числова апертура волокна | 0.22NA |
| Оптоволоконний роз'єм | SMA905 |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 11A |
| Пороговий струм Ith | 1.5A |
| Робоча напруга Vop | 102V |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 35 градусів |
| Температура зберігання | -20~70 градусів |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | -0.3 нм/градус |
| Швидкість потоку води | 4 л/хв |
Креслення упаковки

Популярні Мітки: висока потужність 400 Вт 808 нм оптоволоконний діодний лазер постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова торгівля, зроблено в Китаї










