Інтегрований лазерний діод для видалення волосся 808 нм
Особливості:
Наконечник для лікування 12 мм x 12 мм: видалення волосся
Повністю інтегрована оптоелектроніка, найбільш безтурботний лазер
Енергія волоконного лазера передається волокном до цілі, це значно підвищить енергоефективність&підсилювача; термін служби наконечника
28 діодів, об'єднаних в один волоконний лазер, вихідна потужність 300 Вт і 400 Вт додаткова
Додатки:
Лазерна епіляція з допомогою волокна
Виробництво лазера для видалення волосся з волокном: потрібно лише додати цикли водяного охолодження та аксесуари для розсіювання тепла, щоб створити власний індивідуальний корпус. Привід і керування, внутрішній захист тощо інтегровані, і користувачі можуть бути такими ж простими, як керувати лампочкою домашнього освітлення.



Лист даних:
Номер товару: FCHR808DL300
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Вихідна потужність | 300W |
| Клітковина | |
| Ядро волокна | 400 мкм |
| Волокно NA | 0.22 |
| Довжина волокна | 2m |
| Електричні | |
| Робоча напруга Vop | 220±20V |
| Ширина імпульсу | 1-500 мс |
| Частота імпульсів | 1-20 Гц |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15~35℃ |
| Температура зберігання | 0~60℃ |
| Температура води | 20~25℃ |
| Швидкість потоку води | & gt;3 л/хв |
Малювання

Ласкаво просимо зв'язатися з нами для отримання додаткової інформації
Whatsapp: 0086 18158400345
Електронна пошта: info@brandnew-china.com
Процедура замовлення:
1. Зв'яжіться з нами для отримання детальнішої інформації електронною поштою
2. Ми надсилаємо вам PI для оплати, термін оплати - T/T або Western Union
3. Після оплати ми організуємо виробництво
4. Термін доставки 1-2 тижні залежить від різної кількості замовлення та запиту.
5. Після доставки ми надішлемо вам номер відстеження DHL UPS FedEx TNT.
Популярні Мітки: Постачальники інтегрованих лазерних діодів 808 нм для видалення волосся, виробники Китай, фабрика, оптова торгівля, зроблено в Китаї










