Лазерний діод для видалення волосся Fiber HD
Діодний лазер для видалення волосся з волокном може працювати при високій температурі навіть 45 ℃ і вологому середовищі, захистить основний лазерний генератор ніколи не виникне проблем, викликаних тепловими пошкодженнями, тому подовжте термін служби ручки до 50 мільйонів пострілів і два роки гарантії.
Особливості:
Підтримка 0~5В, що відповідає потужності лазера 0~100%.
Підтримка стандартної TTL модуляції 0 ~ 5 В
Діодний лазер із волоконним зв’язком розроблений з рівномірним розподілом енергії під невеликим кутом розбіжності для більш ніжної та ефективної депіляції.
Застосування: використовується для видалення волосся
Параметри:
200 Вт/300 Вт/400 Вт/600 Вт 808 нм
300 Вт/400 Вт 1064 нм
300W755/808/1064nm



Лист даних:
Номер товару: FCHR808DL300
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Допуск до довжини хвилі | ±20 нм |
| Вихідна потужність | 300W |
| Робочий режим | QCW |
| Ширина імпульсу | 5-600 мс |
| Частота | & lt; 30 Гц |
| Робочий цикл | & lt; 60% |
| Довжина волокна | 2m |
| Електричні | |
| Частота | 47~63 Гц |
| Робоча напруга Vop | 85~260V |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15~35℃ |
| Температура зберігання | -30~50℃ |
| Температура води | 20~25℃ |
| Швидкість потоку води | & gt;3 л/хв |
Малювання

Ласкаво просимо до зв'язку для отримання додаткової інформації
Whatsapp: 0086 18158400345
Електронна пошта: info@brandnew-china.com
Популярні Мітки: постачальники діодів лазерного джерела волокна HD для видалення волосся, виробники Китай, фабрика, оптова торгівля, зроблено в Китаї










