808 нм оптоволоконний діодний лазер із прицільним променем
особливості
Brandnew постачає волоконно-зв’язані лазерні діоди з використанням професійної технології з’єднання, які мають численні переваги, наприклад, компактний дизайн, стабільну вихідну потужність, високу потужність, високу ефективність і зручне пакування. Точна механічна обробка та ретельне вирівнювання всіх оптичних елементів всередині модуля дозволяє об’єднати промінь в оптичне волокно.
Опції
Ми можемо надати стандартний оптоволоконний з’єднувач із різними структурами, як-от FC, ST і SMA-905.
FC має тверду структуру, поверхня роз’єму може бути плоскою (PC) або нахилом 8 градусів (APC).
ST має байонетний круглий роз'єм і легке керування.
SMA-905 виготовляється з металу, часто використовується у високопотужних лазерах, стійких до високих температур і швидкому нагріванні.

Технічний паспорт:
Артикул: FC808CB3
| Промінь 808 нм | |
| Центральна довжина хвилі λ | 808 нм ±5 нм |
| Вихідна потужність | 3W |
| Спектральна ширина FWHM | 5 нм |
| Робочий струм Iop | 4A |
| Пороговий струм Ith | 0.7A |
| Робоча напруга Vop | 1.7V |
| Ефективність перетворення електроенергії | ~45% |
| Прицільний промінь | |
| Центральна довжина хвилі λ | 650 нм ± 10 нм |
| Вихідна потужність | 10 мВт |
| Робочий струм Iop | <100mA |
| Робоча напруга Vop | <2.3V |
| клітковина | |
| Радіус вигину волокна | >60 мм |
| Діаметр буфера | 320 мкм |
| Діаметр волоконної оболонки | 220 мкм |
| Діаметр сердечника волокна | 200 мкм |
| Числова апертура волокна | 0.22NA |
| Оптоволоконний роз'єм | FC/SMA905/ST |
| Довжина волокна | 1M |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 55 градусів |
| Температура зберігання | -30-70 ступінь |
| Температура паяння свинцю, макс. 10 сек | 250 градусів |
Розмір креслення

Популярні Мітки: 808 нм оптоволоконний діодний лазер з прицільним променем постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї















