6 Вт 808 нм оптоволоконний діодний лазер
Цей діодний лазер 808 нм виробляє 6 Вт із волокна 105 мкм. Його низький пороговий струм і висока ефективність нахилу призводять до низького робочого струму, що підвищує надійність
Застосування:
Лазерна обробка: у сферах лазерного маркування, лазерного різання, лазерного зварювання тощо волоконно-лазери забезпечують високу-якість і високу{3}}ефективність обробки завдяки точному контролю та ефективному перетворенню енергії. У той же час у галузі медицини оптоволоконні-лазери також використовуються для тонких операцій, таких як лазерна косметика та хірургічне освітлення.
Оптичний зв’язок: волоконно-лазери є одними з основних пристроїв у волоконно-оптичних системах зв’язку. Поєднуючи оптичні сигнали в оптичні волокна для передачі, досягається висока-швидкісна передача даних на-відстань. У сучасних комунікаційних мережах оптоволоконні-лазери збільшують швидкість передачі даних і пропускну здатність, а також зменшують втрати та витрати при передачі.
LiDAR та інші галузі наукових досліджень: волоконно-зв’язані лазери відіграють важливу роль у системах LiDAR. Вони використовуються в різних наукових дослідженнях і застосуваннях шляхом випромінювання лазерних променів і отримання відбитих сигналів. Крім того, він також відіграє незамінну роль в оптичному зондуванні, медичній діагностиці та лікуванні, розвагах та показах тощо.

| Специфікація: | |
| Вихідна потужність | 6W |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±5 нм |
| Спектральна ширина (FWHM) | 3 нм |
| Пороговий струм | 0.7A |
| Робочий струм | 8.0A |
| Робоча напруга | 1.75V |
| Конвенційна ефективність | 50% |
| >90% потужності | 0,15 NA |
|
Довжина хвилі проти температури |
0,3 нм/градус |
| Ефективність відстою | 0.9W/A |
| Температура зберігання | -30~70 градусів |
| Робоча температура | 15 ~ 55 градусів |
| Діаметр сердечника | 105μm |
| Числова апертура | 0.22 |
| Оптоволоконний роз'єм | SMA905 |
![product-1-1 U0]D56FR`L0~$RCSJ4FG_7I](/Content/upload/201998745/201904291550584477060.png)

Популярні Мітки: 6w 808nm оптоволоконний діодний лазер постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










