Опис
20 Вт 808 нм волоконно-діодний лазер
20 Вт 808 нм волоконний діодний лазер широко використовується в освітленні, накачуванні та обробці матеріалів. Brandnew має спеціальні випромінювачі, які поєднують патент і вихідну потужність 808 нм волоконно-зв'язаного діодного лазера може досягати 20 Вт. Ми також можемо налаштувати деякі модулі комбінування довжини хвилі відповідно до ваших вимог.
| Специфікація: | |
| Вихідна потужність | 20W |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Допуск до довжини хвилі | ±5 нм |
| Спектральна ширина (FWHM) | ≤7 |
| Пороговий струм | 1.6A |
| Робочий струм | 9.0A |
| Робоча напруга | 5.4V |
| Конвенційна ефективність | 40% |
| & gt;90% потужності | 0,15 NA |
Залежність довжини хвилі від температури | 0,3 нм/℃ |
| Ефективність відбою | 2.45W/A |
| Температура зберігання | 0~70°C |
| Робоча температура | 15~55°C |
| Діаметр серцевини | 400μm |
| Числова апертура | 0.22 |
| Волоконний роз'єм | SMA905 |



Популярні Мітки: 20w 808nm волоконно-зв'язаний діодний лазер постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова, зроблено в Китаї










