Опис
![]() Імпульсний лазерний діод 10 Вт 975 нм з волокном Продукти досягаються шляхом перетворення асиметричного випромінювання від мікросхеми лазерного діода у вихідне волокно з малим діаметром серцевини за допомогою спеціальної мікрооптики. Процедури перевірки в кожному аспекті дають результат, щоб гарантувати кожному продукту надійність і стабільність Доступні індивідуальна версія та системи, розроблені для різних волокон. |
![]() | |
| Специфікація | |
| Вихідна потужність | 10W |
| Центральна довжина хвилі | 975 нм |
| Спектральна ширина | 3,5 нм |
| Пороговий струм | 0.55A |
| Робочий струм | 11.0A |
| Робоча напруга | 1.75V |
| Конвенційна ефективність | 48% |
| & gt;90% потужності | 0,15 NA |
| Зсув довжини хвилі від температури | 0,3 нм/℃ |
| Ефективність відбою | 0.9W/A |
| Температура зберігання | -30~70°C (без конденсації) |
| Робоча температура | 15~55°C |
| Радіус вигину волокна | 37,5 мм |
| Діаметр серцевини | 105μm |
| Числова апертура | 0.22 |


Популярні Мітки: 10 Вт 975 нм імпульсний лазерний діод з волокном, постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова, зроблено в Китаї












