![]() 1060 нм 3,5 Вт волоконно-діодний лазерний насосний модуль Основні характеристики: На основі лазерного модуля з одним вогнем Висока вихідна потужність 3,5 Вт Висока стабільність Багатомодове волокно 0,22NA 105 мкм із серцевиною 2-контактний герметичний пакет для паралельного зварювання Стандартна центральна довжина хвилі 1060 нм Відповідність RoHS |
![]() Переваги: ◆ компактний дизайн ◆ стабільна вихідна потужність ◆ висока потужність ◆ висока ефективність ◆ тривалий термін служби ◆ зручна упаковка | Додатки:◆ Медичний ◆ Друк ◆ Джерело насоса ◆ Обробка матеріалу |
| Специфікація | |
| Вихідна потужність | 3.5W |
| Центральна довжина хвилі | 1060 нм |
| Спектральна ширина | 3 нм |
| Пороговий струм | 0.35A |
| Робочий струм | 4.2A |
| Робоча напруга | 1.65V |
| Конвенційна ефективність | 50% |
| & gt;90% потужності | 0,15 NA |
| Зсув довжини хвилі від температури | 0,28 нм/℃ |
| Ефективність відбою | 0.85W/A |
| Температура зберігання | -30~70°C (без конденсації) |
| Робоча температура | 15~55°C |
| Радіус вигину волокна | 37,5 мм |
| Діаметр серцевини | 105μm |
| Числова апертура | 0.22 |
Розмірна діаграма

Зв'яжіться з нами

Популярні Мітки: 1060 нм волоконно-діодний лазерний модуль Постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова, зроблено в Китаї















Додатки: