600 Вт 808 нм VCSEL Діодний лазер Горизонтальний діодний лазер
особливості:
- Вертикальна поверхнева емісія, висока надійність і стабільність, вузький спектр
- Хороша якість променя
- Широке коло клієнтів
- Хороша стабільність довжини хвилі
Застосування:
- Лазерна епіляція
- Накачування
- Лазерна локація

Артикул: VC808HA600
Назва товару: 808 нм 600 Вт VCSEL горизонтальний діодний лазер
Специфікація:
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Режим роботи | QCW |
| Вихідна потужність | 600W |
| Номер мікросхеми | 12 |
| Швидка дивергенція осі (FWHM) | 22 град |
| Повільна дивергенція осі (FWHM) | 22 град |
| Електричний | |
| Робочий струм Lop | 60A |
| Пороговий струм Lth | 15A |
| Робоча напруга Vop | 24V |
| Ширина імпульсу |
400 мс |
| Частота | <20 Гц |
| Робочий цикл | <50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20 градусів ~ 30 градусів |
| Температура зберігання | 0~+55 градус |
| Охолоджуюча рідина | Дистильована вода |
| Максимальний вхідний тиск | 300~400 кПа |
| Температура води (без конденсації) | 23-27 градусів |
| Відфільтровані частинки води | <20 мкм |

VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) Stacked Array для видалення волосся – це комбінація лазерів VCSEL, розташованих у масиві високої-щільності для досягнення більшої потужності та кращої якості променя. Ця технологія широко використовується в лазерних пристроях для епіляції, оскільки забезпечує точне світлове опромінення для забезпечення ефективного та безпечного видалення волосся. Переваги VCSEL Hair Removal Stacked Array полягають у його кращій ефективності керування температурою та менших втратах тепла, тоді як багатошагова{3}}конструкція масиву дозволяє лазерним масивам покривати більшу площу, що підвищує ефективність і комфорт лікування. Регулюючи довжину хвилі лазера та шаблон імпульсу, VCSEL Hair Removal Stack може запропонувати індивідуальні плани лікування для різних типів шкіри та кольорів волосся. Горизонтальна складена матриця VCSEL у лазерній епіляції Розташувавши декілька лазерів VCSEL горизонтально, утворюється лазерна матриця високої-щільності. Така конструкція дозволяє пристрою для лазерної епіляції рівномірно розподіляти енергію на більш широкій площі, тим самим підвищуючи ефективність і швидкість лікування. Порівняно з традиційними одноточковими-лазерами, VCSEL з горизонтальним набором може охоплювати більшу ділянку шкіри за коротший період часу, зменшуючи кількість процедур і підвищуючи комфорт пацієнта. Ми можемо налаштувати всі наведені нижче продукти, зв’яжіться з нами, якщо вам це потрібно.

Популярні Мітки: vcsel led 808nm 600w горизонтальна матриця діодний лазер постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї











