Горизонтальний модуль діодного лазера QCW
BrandNew надає різноманітні масиви лазерних діодів з кондуктивним охолодженням. Ці багатошарові масиви можна побудувати з 2-20 діодними шинами від 100 Вт QCW до 300 Вт QCW. Компактні та міцні корпуси з твердим припоєм AuSn забезпечують хороший термоконтроль і надійність при високій температурі експлуатації.
особливості:
Висока потужність: 100 Вт на смугу, 6 смуг, 600 Вт загалом.
Режим роботи: квазібезперервна хвиля
Компактний і плоский дизайн
Центральний отвір для модульного вирівнювання
Застосування:
Широко використовується в галузі оборони та на ринку твердотільних пристроїв з діодною накачкою.

Технічний паспорт:
Номер позиції: CC808HA600
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808±10 нм |
| Вихідна потужність | 600W |
| Режим роботи | QCW |
| Частота | 100 Гц |
| Ширина імпульсу | <250us |
| Робочий цикл | <2% |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 100A |
| Пороговий струм Ith | 25A |
| Робоча напруга Vop | 12V |
| Теплові | |
| Робоча температура | 0-55 ступінь |
| Температура зберігання | 0-55 ступінь |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | 0.3 нм/градус |
Креслення упаковки:

Популярні Мітки: qcw діодний лазерний горизонтальний модуль постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










