Опис
160 Вт 808 нм діодна лазерна панель для YAG стрижневого лазера
Ці лінійні матриці лазерних діодів з водяним охолодженням в основному розроблені для стрижневих Nd:YAG лазерів високої потужності.
CW/QCW/Імпульс

Технічні характеристики
Артикул: WC808HA160
| Оптичні характеристики | |
| Центральна довжина хвилі λ | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±5 нм |
| Вихідна потужність на бар | 40W |
| Кількість барів | 4 |
| Режим поляризації | ТЕ |
| Спектральна ширина FWHM | Менше або дорівнює 4 |
| Спектральна ширина FW90%E | Менше або дорівнює 6 |
| Швидка дивергенція осі FWHM | 35 градусів |
| Повільна розбіжність осі FWHM | 8 ступінь |
| Ширина імпульсу | <0.3ms |
| Черговий гурток | <10% |
| Електричні характеристики | |
| Робочий струм Iop | Менше або дорівнює 48A |
| Пороговий струм Ith | Менше або дорівнює 10А |
| Робоча напруга Vop | Менше або дорівнює 2 В |
| Ефективність схилу | Більше або дорівнює 1,05 Вт/А |
| Ефективність перетворення електроенергії | Більше або дорівнює 45% |
| Теплові параметри | |
| Робоча температура | 15 ~ 30 градусів |
| Температура зберігання | 0~55 градусів |
Малювання:

Популярні Мітки: 160 Вт 808 нм діодна лазерна панель для yag стрижневих лазерів постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










