Weifang KM 10Bar Laser Stack 1000W
особливості:
10 барів, 100 Вт на бар, вихідна потужність 1000 Вт
Довжина хвилі 808 нм або багатохвильова довжина 760 нм, 808 нм, 1064 нм в одному стековому модулі
Батончики надходять від провідного американського бренду Coherent і німецького Jenoptik
Твердий припій AuSn для високої стабільності та надійності
Структура охолодження макроканалу, проста у використанні
Квадратна світлова пляма, хороша концентрація енергії
Переднє вікно з антибліковою плівкою для менших втрат електроенергії;
Виготовляється в чистих приміщеннях і повністю герметично заповнений азотом для чудової екологічної сумісності.
Застосування:
Заміна та ремонт наконечників для видалення волосся.
Сумісний з машиною Weifang KM.
Специфікація:
Номер товару: WC808VS1000
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Режим роботи | QCW |
| Вихідна потужність на бар | 100W |
| Кількість барів | 10 |
| Швидка дивергенція осі (FWHM) | 38 град |
| Повільна дивергенція осі (FWHM) | 12 град |
| Ширина імпульсу | Менше або дорівнює 400 мс |
| Робочий цикл | Менше або дорівнює 40 відсоткам |
| Електричний | |
| Робочий струм | ~100A |
| Пороговий струм | ~10A |
| Робоча напруга | ~18V |
| Ефективність перетворення | ~50 відсотків |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20~30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 ступінь |
| інші | |
| Охолоджуюча рідина | Дистильована вода |
| Швидкість потоку/бар | 4~6 л/хв |
| Максимальний вхідний тиск | 350~500 кПа |
| Температура води (без конденсації) | 23-27 градусів |
| Відфільтровані частинки води | <20μm>20μm> |
Малювання:
Популярні Мітки: weifang km 10bar laser stack 1000w постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










