Опис
Діодний лазерний стек для MedicaLaser
Опис товару
Діодний лазерний стек для MedicaLaser може сприяти ефективному розсіюванню тепла, оскільки тепло, що виділяється кожним діодом, може відводитися через структуру стека. Це вкрай важливо для підтримки стабільної продуктивності та надійності
особливості:
Вихідна потужність 100 Вт на бар
Розмір рами можна налаштувати
Відмінні характеристики променя
Технологія покриття з високою надійністю та стабільністю
Ремонт та заміна наконечника для епіляції MedicaLaser

![product-1-1 6V`K3%D1O]5OMMP8_9~}AYF](/Content/uploads/202098745/2020113013121256dbfdf0db2346e195583086d9718bf4.jpg)

Специфікація
Номер позиції: WC808VS500
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Вихідна потужність на бар | 100W |
| Кількість барів | 5 |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | ~100A |
| Пороговий струм Ith | ~10A |
| Робоча напруга Vop | ~12V |
| Ефективність перетворення електроенергії | ~50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20 ~ 30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 градусів |
Малювання
![product-1-1 {]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Популярні Мітки: діодний лазерний стек для медичних лазерів постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










