Запасні діоди для Cynosure Palomar Vectus Laser
---Лазер Vectus — потужний інструмент для видалення волосся на різних ділянках тіла. Безболісна, комфортна, швидка стійка епіляція для широкого діапазону типів шкіри та волосся. Незалежно від того, чи йдеться про малу чи велику ділянку тіла, лазер Vectus може ефективно видалити небажане волосся менш ніж за 5 хвилин. Ми можемо надати запасні частини (лазерну батарею) для рукоятки Vectus, ми називаємо це «2400 Вт 808 нм 24 бари макроканального діодного лазера».
особливості:
Режим роботи QCW
100 Вт/бар, 24 бари в одній системі діодних лазерів
Імпортована в США лазерна планка з передовою технологією монтажу
Провідний у галузі великий розмір плями, швидша обробка
Контакт: info@brandnew-china.com

Технічний паспорт
Артикул: WC808VS2400
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Режим роботи | QCW |
| Вихідна потужність на бар | 100 Вт/бар |
| Кількість барів | 24 |
| Швидка дивергенція осі (FWHM) | 38 град |
| Повільна дивергенція осі (FWHM) | 12 град |
| Ширина імпульсу | Менше або дорівнює 400 мс |
| Робочий цикл | Менше або дорівнює 40% |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 100A |
| Пороговий струм Ith | 25A |
| Робоча напруга Vop | 45V |
| Ефективність перетворення електроенергії | ~50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20~30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 градусів |
Умови роботи на Бар

Малювання
![product-1-1 (DUZWOO%FH6(%AG$QL8H]27](/Content/uploads/202098745/2020060313481591ea3354d23a474f86609bb50ece5d22.png)

Популярні Мітки: запчастини діод для лазера cynosure palomar vectus постачальники, виробники Китай, завод, опт, зроблено в Китаї










