Опис
legolaser 600 Вт 755 нм 808 нм 1064 нм стековий масив
Особливість:
- 6 лазерних панелей, 100 Вт на панель
- Швидка і повільна колімація осі
- Міцне пакування для-тривалої служби
Застосування:
- Медичний
- Косметичне видалення рубців
Технічний паспорт
Номер товару: WC781VS600
Назва товару: 600 Вт QCW 781 нм діодна лазерна панель
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 755 нм 808 нм 1064 нм |
| Вихідна потужність | 600W |
| Кількість барів | 6 |
| Режим роботи | QCW/CW |
| Швидка дивергенція осі (FWHM) | 38 град |
| Повільна дивергенція осі (FWHM) | 12 град |
| Ширина імпульсу | Менше або дорівнює 400 мс |
| Робочий цикл | Менше або дорівнює 40% |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 50A |
| Робоча напруга Vop | 21.6V |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20-30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 градусів |
| інші | |
| Охолоджуюча рідина | Дистильована вода |
| Максимальний вхідний тиск | 350~500 кПа |
| Температура води | 23-27 градусів |
| Відфільтровані частинки води | <20μm |
Малювання:
Популярні Мітки: legolaser 600w 755nm 808nm 1064nm стековий масив постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










