Опис
600 Вт 808 нм діодна лазерна панель для епілятора KIERS
огляд:
808 нм вертикальний діодний лазер
Лазерні штанги Німеччина, висока надійність і стабільність
Невеликий зазор між лазерними смугами, висока яскравість
Гарантійний термін 20 місяців
Можна використовувати для епілятора KIERS KES 144


Технічний паспорт
Номер товару: WC808VS600
Назва товару: 808-нм діодний лазерний стрижень KIERS KES 144
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Вихідна потужність на бар | 100W |
| Кількість барів | 6 |
| Ширина імпульсу | Менше або дорівнює 400 мс |
| Робочий цикл | Менше або дорівнює 40% |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | ~100A |
| Пороговий струм Ith | ~10A |
| Робоча напруга Vop | ~12V |
| Ефективність перетворення електроенергії | ~50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20~30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 ступінь |
Популярні Мітки: 808nm діодний лазерний бар kiers kes 144 постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










