Опис
808-нм діодний лазерний стек для краси назавжди
особливості:
- Центральна довжина хвилі 808 нм, також доступна потрійна довжина хвилі
- Наші лазерні стрижні імпортуються з Німеччини з високою надійністю та стабільністю
- Доступні 5 барів, 6 барів, 10 барів, 16 барів
- Швидка доставка 1-2 робочих тижні
- Long lifetime>30 мільйонів ударів
Застосування:
- Омолодження шкіри
- Видалення рубців
- Видалення волосся
- Видалення татуювань


Beauty forever — це салон краси, який використовує наші лазери, які можна адаптувати до шкіри та кольору шкіри різних людей для кращого видалення волосся.
Технічний паспорт
Номер товару: WC808VS600
Назва товару: 808-нм діодна лазерна панель Beauty Forever
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність | 600W |
| Кількість барів | 10 |
| Ширина імпульсу | Менше або дорівнює 400 мс |
| Робочий цикл | Менше або дорівнює 40% |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | ~50A |
| Пороговий струм Ith | ~10A |
| Робоча напруга Vop | ~18V |
| Ефективність перетворення електроенергії | ~50% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20~30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 градусів |
Малювання:

Популярні Мітки: 808 нм діодна лазерна панель beauty forever постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










