Опис
Стабілізована довжина хвилі 100 Вт 976 нм+/-0,5 нм Лазер накачування Основні характеристики: Стандартна центральна довжина хвилі 976 нм Обробка матеріалу |
Специфікація:
| Оптичний: | |
| Центральна довжина хвилі | 976 нм |
| Вихідна потужність | 100w |
| Спектральна ширина | 3,5 нм |
| Пороговий струм | 0.5A |
| Робочий струм | 10A |
| Робоча напруга | 23V |
| Конвенційна ефективність | 45% |
| Зсув довжини хвилі від температури | 0,3 нм/℃ |
| Ефективність відбою | 12W/A |
| Робоча температура | 15~35°C |
| Радіус вигину волокна | 37,5 мм |
| Діаметр серцевини | 105 мкм |
| Довжина волокна | 1m |
| Числова апертура | 0,22NA |
| Волоконний роз'єм | голий кінець |
малюнок:
Застосування:



Популярні Мітки: Постачальники лазерного накачування з блокуванням довжини хвилі, виробники Китаю, фабрика, оптова, зроблено в Китаї










