Волоконний діод 800 мВт 976 нм для спектрометра раманівського сполучення
Особливість:
Стабільна довжина хвилі вузька ширина лінії ±0,5 нм
Оптоволоконний сердечник 105 мкм з оптоволоконним роз'ємом SMA905
Вбудований TEC і термістор
З функцією PD
Низький коефіцієнт дрейфу довжини хвилі 0,01 нм/℃
Застосування:
Раманівський спектрометр
Матеріали перетворення
Медичне застосування
Лазерний розміри частинок

Лист даних
Номер товару: FC976DL800
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 976 нм |
| Допуск до довжини хвилі | ±0,5 нм |
| Вихідна потужність | 800 мВт |
| Клітковина | |
| Ядро волокна | 105 мкм |
| Числова апертура волокна | 0,22NA |
| Довжина волокна | 1m |
| Волоконний з'єднувач | SMA905 |
| Електричні | |
| Робочий струм Iop | 1A |
| Пороговий струм Ith | 0.2A |
| Робоча напруга Vop | 1.9V |
| PD | & lt;2000uA |
| Термістор KΩ/β(25℃) | 10±5%/3450 |
| Робочий струм/напруга TEC | 2.5A/6.3V |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15~30℃ |
| Температура зберігання | -20-50℃ |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | 0,01 нм/℃ |
малюнок:
![S[]U$1@N3R5LF9}[VISDPI9 S[]U$1@N3R5LF9}[VISDPI9](/Content/uploads/202198745/202105251432130105cbdd1c1f41ae8a2f4bf581b894c8.png)
Популярні Мітки: Волоконний діод 800 мВт 976 нм для постачальників спектрометрів раманівського розповсюдження, виробників Китаю, фабрика, оптова, зроблено в Китаї










