Опис
Джерело накачування діодного лазера високої потужності з волокном

Огляд
Стандартний волоконний сердечник: від 50 мкм до 105 мкм, 200 мкм, 400 мкм
Стандартний оптоволоконний роз'єм: SMA905, ST, FC
Основні особливості:
Термін служби: більше 10000 годин
Ізоляція зворотного відбиття 1040 нм - 1200 нм
Неперевершена вихідна потужність, яскравість, стабілізація довжини хвилі та продуктивність на довгих хвилях
Основні програми:
Накачування-твердотільним лазером
Медичне використання
Обробка матеріалу
Специфікація
Артикул: FC915DL400
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 915±10 нм |
| Вихідна потужність | 400W |
| Спектральна ширина FWHM | 10 нм |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 26A |
| Пороговий струм Ith | 1.1A |
| Робоча напруга Vop | 32V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 45% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 35 градусів |
| Температура зберігання | -30~70 градусів |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | 0,35 нм/градус |
Креслення упаковки:

Популярні Мітки: високопотужний оптоволоконний діодний лазерний насос, постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










