Лазерний діод із стабілізацією довжини хвилі 785 нм для рамановської спектроскопії
особливості:
Об'ємна стабілізована решітка Брегга
Спектральна ширина:<0.1nm
З функціями PD, Thermistor, TEC
Серцевина волокна: 105 мкм, 0.22NA
Оптоволоконний роз'єм FC/PC або SMA905
Довжину волокна можна налаштувати
Застосування:
Раманівська спектроскопія
Аналітичні інструменти
Біологічні дослідження

Специфікація:
Артикул: FC785WS600
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі λ | 785 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±0,5 нм |
| Вихідна потужність | 600 мВт |
| Спектральна ширина FWHM | 0,1 нм |
| Ефективність схилу | 0.8W/A |
| клітковина | |
| Діаметр сердечника волокна | 105 мкм |
| Числова апертура волокна | 0,22NA |
| Оптоволоконний роз'єм | FC/PC, SMA905 |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 1.09A |
| Пороговий струм Ith | 0.36A |
| Робоча напруга Vop | 2V |
| PD | <2000μA |
| Термістор | 10 (±5%) кОм (@25 градусів) |
| Робочий струм/напруга TEC | 2.5A/6.3V |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 35 градусів |
| Температура зберігання | -20~50 градусів |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | 0,01 нм/градус |
Малювання
![product-1-1 WMR}QLLI4A[61KLJSV[8]AV](/Content/uploads/202098745/202004231352310876c6c47fdf44bc96b08b62e26cd57d.png)
ЗАХИСТ від електростатичного розряду – Електростатичний розряд є основною причиною несподіваної поломки виробу. Вживайте вкрай обережних заходів, щоб запобігти електростатичному розряду. Використовуйте браслети, заземлені робочі поверхні та суворі антистатичні методи під час роботи з виробом.
Популярні Мітки: лазерний діод зі стабілізацією довжини хвилі 785 нм для рамановської спектроскопії постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










