Опис
Двохвильовий волоконний діодний лазер
Швидкі деталі
& gt;Діодний лазерний чіп з Німеччини
& gt; Лазерна оболонка та підкладка з Японії
& gt; термін служби: понад 10000 годин
& gt; Подвійна довжина хвилі: 808 нм 976 нм
& gt;Стандартні волоконні адаптери або голі волокна

| Специфікація: | |
| Промінь 808 нм | |
| Вихідна потужність | 9W |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм ±5 нм |
| Спектральна ширина FWHM | 5 нм |
| Робочий струм Iop | 9A |
| Пороговий струм Ith | 0.8A |
| Робоча напруга Vop | 2.0V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 45% |
| Промінь 976 нм | |
| Вихідна потужність | 12W |
| Центральна довжина хвилі | 976 нм ±5 нм |
| Спектральна ширина FWHM | 5 нм |
| Робочий струм Iop | 12A |
| Пороговий струм Ith | 0.5A |
| Робоча напруга Vop | 1.9V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 45% |
| Клітковина | |
| Радіус вигину волокна | & gt; 60 мм |
| Діаметр буфера | 320 мкм |
| Діаметр оболонки з волокна | 220 мкм |
| Діаметр серцевини волокна | 200 мкм |
| Числова апертура волокна | 0,22NA |
| Волоконний роз'єм | SMA905 |
| Довжина волокна | 1M |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15~55℃ |
| Температура зберігання | -30-70℃ |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | ~0,3 нм/℃ |
| Температура пайки свинцю, макс. 10 сек | 250℃ |
Популярні Мітки: Постачальники діодного лазера з подвійною довжиною хвилі, виробники Китай, фабрика, оптова, зроблено в Китаї










